TOBB Oda / Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısı

TOBB Oda / Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısı, iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek sektörün geleceği hakkında stratejik değerlendirmelerin yapıldığı önemli bir etkinliktir.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen TOBB Oda / Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısı Ankara’da gerçekleşti. Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılımıyla, toplantıda yer aldı.

Toplantı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Hisarcıklıoğlu, toplantıya ilişkin sosyal medya hesabında yaptığı değerlendirmede, “Önceliğimiz üretim, istihdam, yatırım ve ihracat. Birliğimizin ev sahipliğinde Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bakan Yardımcıları ve Bakanlık bürokratlarının katılımıyla Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Reel sektörün sıkıntılarını, talep ve önerilerini aktardık. Sayın Bakan uygulanan programın hedeflerini ve yol haritasını anlattı. Faydalı bir toplantı oldu. Reel sektörün ve illerin sesine daha fazla kulak verilmesini bekliyoruz” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir