Proje Tanıtım Toplantısı Sürprizi
AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir’in proje tanıtım toplantısında Eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu telefonla aradı. Maviş, Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir’in proje tanıtım toplantısında konuşma yaparak dinleyicilere beklenmedik bir sürprizde bulundu.
AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Karaismailoğlu’nu arayarak Ayancık halkına seslendi. Eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2021 yılında Ayancık’ta meydana gelen sel felaketinde aktif rol almış ve bizzat çalışmaları yönlendirmişti.
Karaismailoğlu, telefon görüşmesinde Ayancık halkına hitaben, “Ayancık’la çok zor günleri beraber geçirdik. Çok güzel işler yaptık hep beraber. Devlet-millet işbirliğiyle çok güzel varlık gösterdik. İnşallah bu seçimlerde de Ayancıklıların vereceği destekle AK Parti’nin gücünü daha da çok göstereceğiz. 31 Mart Ayancık için çok büyük avantaj. Biz iktidarımızın gücüyle, Cumhurbaşkanımızın gücüyle inşallah Ayancığa en iyisini yaptırmak için koşturacağız” şeklinde konuştu.