AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu: ‘Trafik Sorununu Çözüyoruz’

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, trafik sorununu çözmek için iddialı projelerle halkın karşısına çıkıyor. Sinop’un geleceği için çözüm odaklı çalışmalar yapacak.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu: “Trafik Sorununu Çözüyoruz”

AK Parti Sinop Belediye Başkan adayı Yakup Üçüncüoğlu, şehirdeki trafik sorununu ortadan kaldırmayı hedeflediklerini belirtti. Üçüncüoğlu, seçilmesi durumunda hayata geçireceği projeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. Kentin en büyük sorunlarından biri olan otopark yetersizliği konusuna da değinen Üçüncüoğlu, 3 farklı bölgede toplamda 740 araç kapasiteli otoparklar inşa edeceklerini açıkladı.

Üçüncüoğlu, otopark projesi hakkında detaylı bilgiler verirken, “Şehrimizin en büyük sorunlarından biri de otopark yetersizliğidir. Adliye ve Hükümet Konağı Altı’nda 240 araç kapasiteli, Yeni Atatürk Spor Salonu Altı’nda 250 araç kapasiteli ve Yaşam Merkezi (Okullar Caddesi Karayolları Arazisi) alanında 250 araç kapasiteli olmak üzere toplamda 740 araç kapasiteli otoparkları hizmete sunacağız. Sinop’umuzun otopark sorununu kalıcı olarak çözüyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir