Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nden Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Ziyaret
Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve yönetim kurulu üyeleri, Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne yeni atanan Fatih Güzel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında, Başkan Demirel, yeni atanan Müdür Güzel’e tebriklerini ileterek görevinde başarılar diledi.
15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, “Sinop’un kültür ve turizm alanında gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarınızı yakından takip edeceğiz. Başarılı bir görev süreci geçirmenizi temenni ediyoruz.”
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Güzel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Basın mensuplarıyla işbirliği içinde olmak, şeffaf ve etkili iletişimle Sinop’un kültürel ve turistik değerlerini daha geniş kitlelere tanıtmak için çalışacağım. Bu ziyaretiniz beni son derece mutlu etti. Teşekkür ederim.”
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.