Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Ak Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun’un da eşlik ettiği ziyaretlerde, Aslan Özdemir projelerini anlatarak vatandaşlardan destek istiyor.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/03/ayancik-belediye-baskan-adayi-aslan-ozdemir-secim-calismalarina-devam-ediyor-6HPUZGcU.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/03/ayancik-belediye-baskan-adayi-aslan-ozdemir-secim-calismalarina-devam-ediyor-6HPUZGcU.jpg)
12 Mart 2024
Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Halkın desteğiyle projelerini tanıtmaya devam eden Özdemir, ilçenin geleceği için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.