Sinop 1957 Spor Kulübü, Sinop Büyükler 1. Amatör Futbol Ligi’nde Boyabat Çeltikspor ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısı 1-0 Sinop 1957 Spor Kulübü’nün üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan Sinop 1957 Spor Kulübü, rakip takımın savunmasını zorladı.
Yusuf Tosun’un 2 golü ve Çağrı Akyol’un bir golüyle Sinop 1957 Spor Kulübü, maçı 3-0 kazandı. Bu galibiyetle liderliklerini sürdüren ekip, üst üste aldığı galibiyetlerle şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.