İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi adayı Yılmaz Şanlan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Yılmaz Şanlan’ın hedefi, il genel meclisine yeni bir soluk getirmek ve vatandaşların sesi olmak.

İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan, seçim çalışmaları kapsamında Ahmetyeri, Avdan, Erikli ve Karapınar köylerini ziyaret etti. Şanlan, vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Aktif siyasetin içerisinde uzun yıllardır yer alan Şanlan, köy ziyaretlerinde vatandaşların yaşadığı sıkıntıları yakından hissettiğini belirtti. Geçim sıkıntısı ve gelecek endişesiyle boğuşan köy sakinlerinin sorunlarına çözüm bulmak için var güçleriyle çalışacaklarını vurguladı.

“Sinop’un değişim için gün saydığını” dile getiren Şanlan, açıklamalarında şunları kaydetti: “Hemşerilerimize umut dolu yarınlar inşa etmek için buradayız, çünkü Sinop ve hemşerilerimiz bizim için çok kıymetli. Geçim derdiyle boğuşan hemşerilerimizin gönüllerine dokunarak, onların yaşadığı sıkıntıları dinleyerek, çözüm bulmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Sinop Değişim İçin Gün Sayıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir