Yapay Zeka Destekli Samsung WindFree® Elite PM 1.0 Klima İle Konfor ve Verimlilik

Yapay Zeka destekli Samsung WindFree® Elite PM 1.0 Klima ile konfor ve verimliliğin mükemmel birleşimi. Daha temiz ve sağlıklı hava için en iyi seçim.

Yapay Zeka Destekli Konfor

Samsung WindFree® Elite PM 1.0 Klima, evinizde özel bir konfor deneyimi sunar. Yenilikçi yapay zeka teknolojisi ile kişiselleştirilmiş konfor sağlar. Kullanıcıların tercihlerini anlayan ve en uygun soğutma modunu seçen yapay zeka destekli moduyla dikkat çeker. Ortamın serinlik dengesini izleyip ayarlamalar yaparak ideal koşulları sağlar. Gece kullanım için İyi Uyku moduyla uyku kalitesini artırır.

Enerji Verimliliği

WindFree® Elite PM 1.0 klima, on binlerce mikro hava deliği aracılığıyla yumuşak ve sessiz hava dağıtır. Rahatsız edici hava akımlarını ve gürültüyü önler. WindFree® modu yüzde 77’ye varan enerji tasarrufu sağlar. Elektrostatik şarj kullanarak hava kalitesini optimize eder.

Hava Kalitesi ve Filtreleme

PM 1.0 filtresiyle en küçük partikülleri bile yakalayabilen klima, hava kalitesini artırır. Havayı temizlerken hava akımını engeller. Hava kalitesini optimize eder ve sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir