Ev Ziyaretleri
AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, seçim sürecinde halkla buluşmaya devam ediyor. Savran, ev ziyaretleri kapsamında vatandaşların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor.
Mahalle Ziyaretleri
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Adayı Savran, konuk olduğu evlerde vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle sakinlerine yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlatan Savran, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
Projeler ve Vizyon
“Bu şehrin insanı her şeyin en iyisine layık ve en güzelini hak ediyor” diyen Savran, yeni dönemde de Nevşehir için gece gündüz demeden çalışmaya hazır olduklarını söyledi.