Sinop Ayancık Belediyespor Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde Yarı Finale Yükseldi
Sinop Ayancık Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele ederek dikkat çekici bir performans sergiledi. Takım, çeyrek finallerde Kütahya’da yapılan maçlarda 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak ilk 16’ya kalmayı başardı.
Yaklaşık 170 takım arasından sıyrılan Sinop Ayancık Belediyespor, 23-24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Eskişehir’de yapılacak yarı finallere katılmaya hak kazandı.