Su Ürünleri Çalıştayında Yenilikçi Sunum Teknikleriyle Fark Yaratan İşleyiş

Su ürünleri çalıştayında yenilikçi sunum teknikleriyle fark yaratan işleyiş konusunda detaylı bilgileri bulabileceğiniz içeriğe hoş geldiniz. Sektörde öne çıkan yöntemler ve stratejiler hakkında bilgi edinin.

9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı

Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliğince düzenlenen 9. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Çalıştayı, 14-17 Şubat 2024 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi. Çalıştaya katılan Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hülya Turan, Türk Somonunun işlenmesi üzerine yapılan çalışmalardan oluşan bir sunum gerçekleştirdi.

Bakanlık temsilcileri, üniversite ve özel sektörden çok sayıda katılımcının yer aldığı çalıştay, 2 gün süren verimli bir etkinlik oldu. Turan, çalıştaya katılan Fakülte mezunlarıyla önemli görüşmeler yapma fırsatı buldu. Ayrıca, Su Ürünleri Fakültelerinde 7+1 eğitim modeli ve akreditasyon süreci ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunan Turan, 25-26 Nisan tarihlerinde Fakülteleri ve Mersin Balığı Koruma ve Yaşatma Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 1. Mersin Balığı Çalıştayı için özel sektörle görüşmeler yaparak önemli sayıda sponsor desteği alma fırsatını da değerlendirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir