Serpil Ünlütürk Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, seçim çalışmaları kapsamında Sakarya Caddesi ve Batur Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek, talep ve isteklerini dinledi.
Vatandaşların Talepleri Doğrultusunda Projeler Geliştiriliyor
Ünlütürk, esnaf ziyaretlerinde, Sinop’un ekonomik ve sosyal dokusunu güçlendirmek adına esnaflara destek olmak ve onların yanında olmanın en önemli görevlerinden biri olduğunu vurguladı. Vatandaşlar, yöneten, emir veren, kenti ileriye taşıyacak bir başkan istediklerini belirtti.
Katılımcı Yönetim Anlayışıyla Sinop’a Hizmet
Ünlütürk, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sunduklarını ve katılımcı yönetim anlayışıyla Sinop’a hizmet edeceklerini ifade etti. Sinop’un her köşesinde vatandaşlarla buluştuklarını ve dertleri dinleyerek çözüm yolları aradıklarını belirtti.