Hamsilos Koyu’nda Çevre Temizliği

Hamsilos Koyu’nda çevre temizliği konusunda yapılan çalışmalar ve çevrenin korunması için atılan adımlar hakkında bilgi edinin. Doğa ile uyumlu yaşam için önemli adımlar atılıyor.

Sinop İl Özel İdaresi, Hamsilos Tabiat Parkı’nda Temizlik Çalışmaları

Sinop İl Özel İdaresi, Hamsilos Tabiat Parkı’nda doğal yaşam alanının korunması ve ziyaretçilere daha temiz ve sağlıklı bir ortam sunulması amacıyla kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

İl Özel İdaresi, Hamsilos Tabiat Parkı içerisinde ve çevresinde, bisiklet ve yaya yolunda çöplerin toplanması, yolların yıkanması ve temizlenmesi işlemlerini gerçekleştirerek temiz çevre ve sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Sorumluluk alanlarının temizliği ve vatandaşın sağlığının korunması için çalışan temizlik ekipleri, temiz çevre ve sağlıklı toplum anlayışıyla etkin çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Kent için değer üretme bilinciyle çalıştıklarını ifade eden İl Özel İdare Genel Sekreteri Yahya Çınkıl, “Sinoplu hemşerilerimizin temiz ve ferah bir ortamda yaşamaları için mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz özveriyle çalışıyoruz. Ekiplerimiz günlük rutin temizlik çalışmalarını gerçekleştirirken, yapılan planlama çerçevesinde sorumluluk alanımız içerisinde olan tüm alanlarda da kapsamlı temizlik çalışmaları yapıyor. Sinop için değer üreten bir yapının en önemli parçası oldukları bilinciyle çalışan mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir