Sinop’ta Aydın Group Kuyumculuk, Kadın Müşterilerine Çiçek Hediye Etti

Sinop’ta bulunan Aydın Group Kuyumculuk, değerli kadın müşterilerini mutlu etmek için özel bir jest yaparak çiçek hediye etti. Detaylar için tıklayın.

Geçtiğimiz günlerde Sinop’ta faaliyete başlayan Aydın Group Kuyumculuk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak adına özel bir jestte bulundu. Sinoplu asıllı ve yıllardır yurtdışında finans, emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ertan Aydın, kentte dikkat çeken bir uygulamaya imza attı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çiçek alışverişi yapan kadın müşterilerine sürpriz yapmak isteyen Aydın, kuyumcudan alışveriş yapan her kadına çiçek hediye etme kararı aldı. Bu jest, Sinop’ta daha önce görülmemiş bir uygulama olmasıyla dikkat çekti.

Çiçek hediyesini alan kadın müşteriler, bu nazik jest karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sinop’ta böyle bir uygulamayla karşılaştıklarını belirten vatandaşlar, “Bu kadar incelikli bir davranışla karşılaşmak bizi gerçekten mutlu etti. Kuyumcu olmasalar da bize çiçek hediye ettiler. Kalplerimizi kazandılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde memnuniyetlerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir