AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu’nun liderliğinde gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği büyük ilgi gördü. Kadın hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında önemli mesajlar verildi.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla kentteki kadınlara karanfil hediye etti. Üçüncüoğlu’na ziyaretlerinde eşi Hacer Üçüncüoğlu, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Merkez İlçe Başkanı Ali Gündoğdu, Kadın Kolları Başkanı Remziye Eda Özvin, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partililer eşlik etti.

Üçüncüoğlu’nun programının ilk durağı Sinop Kent Konseyi oldu. Burada Kent Konseyi Başkanı Fame Ustacan ve engelli meclisi üyeleriyle bir araya gelen Üçüncüoğlu, kadınlara karanfil hediye ederek bir süre sohbet etti. Kadınların hal ve hatırlarını da sormayı ihmal etmeyen Üçüncüoğlu, konuşmasında her gün kadınların önemine vurgu yaptı.

Daha sonra cadde ve sokaklarda dolaşarak vatandaşlara karanfil dağıtan Üçüncüoğlu, Pervane Medresesi esnafını ziyaret etti. Burada kadın esnaflarla bir araya gelerek projelerini tanıttı. Aynı zamanda yaşlılar ve kadınlar için yapmayı planladığı çalışmaları da paylaşan Üçüncüoğlu, kadınlar gününü coşkuyla kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir