Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Sinop Dernek Başkanı ve B Klasman Hakemi Erdal Yılmaz, TFF 2. Lig Kırmızı Grup 30. Hafta maçında görev aldı. Motolux 68 Aksaray Belediye Spor ile İnegölspor arasındaki mücadelede düdük çalan Erdal Yılmaz, 10 Mart 2024 Pazar günü saat 14:00’te Dağılgan Stadı’nda görev yaptı.
Erdal Yılmaz’ın yardımcılıklarını Kerem Kalkan ve Yiğit Çam üstlendi. Dördüncü hakem olarak Gökhan Özbulut görev aldı. Müsabaka, Motolux 68 Aksaray Belediye Spor’un 3-0 galibiyetiyle sonuçlandı.
Mücadele sırasında Erdal Yılmaz, İnegölspor oyuncuları Ferhat Görgülü ve Uğur Utlu’ya sarı kart gösterdi.