Saadet Partisi’nin Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin, ilçedeki önemli konuları gündeme getirmeye devam ediyor. Son paylaşımında, yıllardır tamamlanamayan sanayi bölgesine dikkat çekti ve Durağanlılara seslendi.
Şahin, “Üç yıldır tamamlanamayan bir sanayiyi hak ediyor musunuz?” sorusuyla ilçe sakinlerini düşünmeye davet etti. Kendisinin seçilmesi durumunda sorunu çözeceğini ve organize sanayi bölgesini faaliyete geçireceğini söz verdi.
“Tahir Şahin Söz Veriyor”
Sanayi bölgesinin yeniden canlandırılacağını vurgulayan Şahin, konuşmasında şunları dile getirdi: “Kıymetli Durağanlılar, sanayici esnaflarımız, ülkemizin birçok ilinde sanayi ve istihdamla iç içe olan bölgeler varken bizim yeşil Durağanımız neden geri kalsın? Eğer seçilirsek, sanayi ve organize sanayi bölgesi konusunda söz veriyorum. Bu sorunu çözeceğiz. Sizlere söz veriyorum.”