Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Şakir Taşdemir, Ramazan ayının ilk gününde öğrencilerle bir araya gelerek iftar sofrasında buluştu. Yemekhanede düzenlenen bu özel program, akademisyenler ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.
İftar boyunca Rektör Prof.Dr. Şakir Taşdemir, öğrencilerle samimi bir şekilde sohbet ederek onların düşüncelerini dinledi ve taleplerini not aldı. Katılımcılar arasında geçen hoş sohbetler, üniversite camiasının bir arada olma ve birbirleriyle etkileşimde bulunma fırsatı yakaladığı bir atmosfer oluşturdu.