Sinop Belediyesi, şehir merkezindeki önemli bir arter olan Atatürk Caddesi üzerinde trafik akışını düzenlemek ve yaya güvenliğini artırmak için yaya geçitlerini ekipler tarafından yeniden boyadı. Bu önemli adım, sürücülerin dikkatini çekmek ve yayaların güvenli bir şekilde karşıya geçmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirildi.
Yeniden boyanan yaya geçitleri, özellikle yoğun kullanılan Atatürk Caddesi üzerinde sürücülerin hızlarını kontrol etmelerine yardımcı olarak potansiyel trafik kazalarını azaltmaya yönelik etkili bir adım oldu. Bu iyileştirme çalışması, şehir trafiğinin daha güvenli ve düzenli hale gelmesine olumlu katkılar sağlayabilir.