Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin Durağan’ı Turizme Açacak

Saadet Partisi’nin Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin, Durağan ilçesini turizme açmayı hedefliyor. Projeleriyle ilçenin potansiyelini ortaya çıkaracak.

Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin, Durağan ilçesinde turizmin geliştirilmesi için önemli adımlar atacaklarını belirtti. Şahin, Durağan ilçesine bağlı İkiz Göletler’de gerçekleştirdiği incelemede, doğal güzelliklerin turizme kazandırılmasının gerekliliğine vurgu yaptı.

Tahir Şahin: “Durağan ilçemizdeki potansiyeli turizmle buluşturarak, bölgeye yeni bir soluk getireceğiz. İkiz Göletler gibi doğa harikalarının 15 yıldır neden değerlendirilmediği konusunda sorular sormak zorundayız. Bu güzellikleri en iyi şekilde kullanmak ve turizme açmak gerekiyor.”

İlçenin turizm potansiyelini en üst seviyede değerlendireceklerini söyleyen Şahin, İkiz Göletler’in bölgenin turizm cennetine dönüşmesi için projelerinin hazır olduğunu belirtti. Şahin, halka verdiği sözleri yerine getirerek, Durağan’ı turizm anlamında hak ettiği konuma taşıyacaklarını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir