Sinop Belediyesi İtfaiye ekipleri, itfaiyecilik mesleğini genç nesillere tanıtmak amacıyla Sinop Bahçeşehir Koleji Anasınıfı öğrencilerinin konuğu oldu. Eğlenceli ve öğretici bir etkinlikte buluşan minik öğrenciler, itfaiyecilik mesleğini yakından tanıma fırsatı buldular.
Öğrenciler Heyecan Verici Deneyim Yaşadı
Ekipler, öğrencilere itfaiyecilikle ilgili bilgiler verirken, onların sorularını da cevapladılar. Minik öğrenciler, itfaiye ekibiyle birlikte alev fotoğraflarından oluşan hedefe su sıkarak yangına müdahale etmenin heyecanını yaşadı. Bu deneyimle hem eğlendiler hem de önemli bir mesleği daha yakından tanıma şansı elde ettiler.