İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, Kültür ve Sanat Paydaşlarıyla Buluştu

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, kültür ve sanat paydaşlarıyla bir araya geldi. Sinop’un geleceği için önemli buluşma detayları burada.

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, seçim sürecinde kentin kültür ve sanat hayatına katkı sağlamak amacıyla kültür ve sanat paydaşlarıyla bir araya geldi. Saha çalışmalarının yanı sıra, sivil toplum kuruluşları, sosyal, kültürel ve sportif derneklerle de temaslarını sürdüren Ünlütürk, kentte faaliyet gösteren kültür ve sanat organizasyonları düzenleyen iş insanlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Ünlütürk, katılımcılarla gerçekleştirdiği sohbetlerde, Sinop’ta kültür ve sanat etkinliklerinin geleceği hakkında değerli öneriler ve çözüm önerileri aldı. Kentin kültürel ve sanatsal potansiyelini değerlendirme ve geliştirme hedefiyle yapılan bu buluşmalarda, katılımcılarla ortak akıl oluşturuldu.

Çok verimli ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdiklerini belirten Ünlütürk, katılımcılara teşekkürlerini sunarak, Sinop’un kültür ve sanat hayatına yönelik ileriye dönük projelerde birlikte çalışma isteğini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir