KOBİ Forward Mentör Yetiştirme Programı İkinci Aşama Eğitimleri Başladı

KOBİ Forward Mentör Yetiştirme Programı’nın ikinci aşama eğitimleri başladı! Bu eğitimlerle KOBİ’lerin gelişimine katkı sağlanıyor. Detaylar için hemen tıklayın.

Mentör Yetiştirme Programının İkinci Aşama Eğitimleri

Kastamonu Üniversitesi tarafından yürütülen Sinop Üniversitesi’nden de akademisyenlerin katıldığı KOBİ Forward markalı mentör yetiştirme programının ikinci aşama eğitimlerine başlandı. Kastamonu Üniversitesi’nin koordinesinde yürütücülüğünü Kastamonu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Erol Tekin’in yapmış olduğu KOBİ Forward markalı mentör yetiştirme programının ikinci aşama eğitimlerine başlandı.

Mentör Yetiştirme Süreci

Kastamonu Üniversitesi’nin ihtisas alanlarından bir tanesi olan orman ürünleri sektörüne hizmet edecek mentörler yetiştirmeyi hedefleyen programın ikinci aşamasında, ilk aşama teorik eğitimleri başarıyla tamamlayan Kastamonu Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden 37 akademisyen yer alıyor. Kastamonu Üniversitesi İhtisaslaşama Koordinatörlüğü ve Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) birimi tarafından desteklenen projede Kastamonu Üniversitesi TTO, Sinop Üniversitesi TTO ve Çankırı Karatekin Üniversitesi TTO’nun paydaş olarak yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir