Toplantının Başlangıcı
Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliği ile zekât konusunda vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Sinop İl ve İlçe Müftülükleri personeline ‘Zekât Bilgilendirme Toplantısı’ düzenledi. Toplantı Alaaddin Camii İmam Hatibi Celil Kalyoncu’nun Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.
TDV Genel Müdür Yardımcısı’ndan Sunum
TDV Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin, TDV’nin çalışmalarını ve 149 ülkede yaptığı faaliyetleri detaylı bir sunumla katılımcılara aktardı. Vakfın dünya genelindeki yardım faaliyetlerinden, iç ve dış yardım projelerine kadar geniş bir yelpazede bilgi verdi.