Gerze, Sinop Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi Tasavvuf Musikisi Konserine Ev Sahipliği Yaptı
Gerze, Sinop’un güzel ilçelerinden biri olarak, Tasavvuf Musikisi Korosu konserine ev sahipliği yaptı. Gerze Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezi’nde Şef Ahmet SEVER yönetiminde gerçekleşen konserde Sinop Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan koro, muhteşem bir performans sergiledi.
Program Öncesi Konuşmalar
Program öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan tarafından yapılan selamlama konuşmasında, Hz. Mevlâna’nın şu sözüne vurgu yapıldı: ‘Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.’ Ceylan, Tasavvuf Musikisi Konseri’nde yer alan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini tebrik ederek, başarılar diledi.
Teşekkür ve İyi Dilekler
Ceylan, öğrencilerin akademik başarıları yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde de öne çıkmalarını arzu ettiğini belirtti. Konseri dinlemeye gelen misafirlere hoş geldiniz diyerek, iyi eğlenceler diledi.