Sinop’ta düzenlenen Artistik Cimnastik İl Yarışması Gerzeli Sporcuları Gururlandırdı
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu’nda gerçekleşen Artistik Cimnastik İl Yarışması’nda, Gerze’nin genç sporcuları büyük bir başarı elde etti. Antrenörleri Merve Maçin yönetimindeki Gerzeli minik sporcular, müsabakalardan derecelerle dönerek adlarından söz ettirdi.
Yarışmada, Belinay Turan 2.lik, Eda Şensoy 3.lük, Ahu Özozan ve Miray Arslan ise 4.lük elde ederek il dereceleri kazandılar. Toplamda 2 dördüncülük, 1 üçüncülük ve 1 ikincilik derecesiyle Gerze adını başarılı bir şekilde temsil etti.