Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erfelek İl Genel Meclis Üyesi Adayı Vedat Arslan Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
MHP Erfelek İl Genel Meclis Üyesi adayı Vedat Arslan, seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Yerel seçimler öncesinde Arslan, seçmenlerle doğrudan buluşarak onların beklentilerini dinlemek için köy gezmelerini gerçekleştiriyor. Sahadan gelen olumlu mesajlara teşekkür eden Arslan, ilçedeki 29 köydeki çalışmalarını tamamladıklarını ve seçim hazırlıklarını kararlılıkla sürdürdüklerini belirtiyor.
Arslan, “Sinop İl Genel Meclisi’nde Erfelek‘i güçlü bir şekilde temsil etmek istiyoruz. Köy muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda yeni hizmetlerimizi sürdüreceğiz. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri siz değerli köy sakinlerimizin destekleriyle kazanacağımıza inanıyoruz. Bu amaçla gece gündüz köylerimizde sorunları dinleyerek çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sıcak ve samimi karşılamalarınız, bize verdiğiniz destek açıkça göstermektedir.” diyerek seçim çalışmalarına gösterilen ilginin kendilerine güç verdiğini ifade ediyor.