Sinop ilinde düzenlenen okul sporları kapsamındaki küçükler badminton turnuvasında birinci olan kız badminton takımı sporcuları, Saraydüzü Kaymakamı Davut Boztaş’ı ziyaret etti. Başarılı sporcular, şampiyonluklarıyla gurur duyulan ilçe kaymakamı tarafından makamında kabul edildi.
Saraydüzü Kaymakamı Boztaş: “Kızlarımızın elde ettiği bu büyük başarıdan dolayı ilçe olarak gurur duyuyoruz. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Bu tür başarıları artarak görmek bizleri mutlu ediyor.”
Kaymakam Boztaş, sporcuları başarılarından ötürü tebrik ederken, onlara çeşitli hediyeler de takdim etti. Ziyarette duygusal anlar yaşanırken, sporcuların motivasyonu daha da arttı.