Ayancık İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen özel bir etkinlikle, Köprübaşı 4-6 yaş Kuran ve Değerler Eğitimi Kursu’nda eğitim alan 3 öğrenci, Kur’an-ı Kerim okumayı başarıyla öğrendi. Bu sebeple, öğrencilerin aileleri ve yakınlarıyla birlikte sevinçli bir Kur’an geçiş töreni gerçekleştirildi.
Programda, İlçe Müftüsü Ömer Faruk KIVRAK, öğrencileri tebrik ederek başarı belgelerini takdim etti. Henüz küçük yaştaki öğrencilerin Kur’an-ı Kerim’i okumayı öğrenmeleri, hem ailelerini hem de toplumu gururlandırdı.