AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu Roman Vatandaşlarla bir araya geldi. Aslan Mahallesi’nde ikamet eden Roman Vatandaşları ziyaret eden Üçüncüoğlu, coşkulu bir karşılama ile karşılandı.
Roman vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Üçüncüoğlu, meşaleler eşliğinde mahalleye giriş yaptı. Mahalle, AK Parti bayraklarıyla donatıldı ve müzik eşliğinde danslarla karşılama yapıldı.
Üçüncüoğlu, Roman Vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini mahalle sakinleriyle paylaştı. Yaptığı konuşmada, “Roman Vatandaşlarımızın coşkusu bugün ayrı bir güzel. Sıkıntılarını dinledik ve çözüm noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğimize söz verdik. Sinop’umuza değişimi hep birlikte başlatacağız.” şeklinde konuştu.