Vali Özarslan’ın İlçe Ziyareti
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Türkeli ilçesine ziyarette bulundu. Vali Özarslan, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Ferhat Kuran ve İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner ile hükümet konağı önünde protokol üyelerince karşılandı.
Protokol Ziyaretleri
Vali Özarslan, ilk olarak İlçe Kaymakamı Safa Kahraman’a ziyarette bulundu. Burada hükümet konağı yerleşkesi, ilçenin genel durumu, ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık ve sosyal yardımlar gibi temel kamu hizmetleri hakkında bilgiler aldı.
Vatandaş Ziyareti ve İnşaat İncelemeleri
Vali Özarslan, Türkeli ilçe programı çerçevesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ayrıca Halk Eğitim Merkezi ve Hükümet Konağı inşaat alanlarını gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.