Türkeli Belediyesi Altyapı Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Sinop’un Türkeli ilçesinde, Belediye Başkanı Veysel Şahin liderliğinde yürütülen altyapı yenileme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yapılan incelemeler sonucunda, altyapı faaliyetlerinin yüzde 98’lik kısmının tamamlandığı belirtildi.
Şahin: “İlçenin yağmur suyu, içme suyu ve kısmi kanalizasyon sistemleri büyük ölçüde yenilendi. Tamamlanan altyapı çalışmalarının yanı sıra, konutlara can suyu verilmesi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ayrıca, geçici iyileştirme çalışmaları da başlatıldı.”
Belediye, Türkeli halkının günlük yaşamını daha az etkilemek adına geçici düzenlemeler yaparken, şehrin geleceği için güvenli ve sürdürülebilir altyapılar oluşturma vizyonunu sürdüreceğini belirtti. Vatandaşlara sabırları için teşekkür edildi.