Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, yeni yıl için duygularını paylaştığı bir video mesajı yayımladı. Vali Özarslan, gelecek yılın umut dolu ve başarılı geçmesi temennisinde bulundu.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-valisi-dr-mustafa-ozarslan-yeni-yil-mesaji-c362VGSQ.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-valisi-dr-mustafa-ozarslan-yeni-yil-mesaji-c362VGSQ.jpg)
24 Şubat 2024
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan Yeni Yıl Mesajı
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, yeni yıl mesajında il genelinde huzur ve refahın artması için çalışmaların devam edeceğini vurguluyor. Sinop’un geleceği için umut dolu bir yıl olması temennisinde bulunuyor.