Tarihi PTT binası, “Meydankapı Gençlik Ofisi” adıyla gençlere hizmet vermeye başladı. Sinop’un Camikebir Mahallesi’nde yer alan ofiste birçok aktivite alanı bulunmaktadır.
Ofiste Bulunan Alanlar:
- Gençlik Çalışanı İnovasyon Atölyesi
- Kütüphane
- Akıl ve Zeka Oyunları Odaları
- Güzel Sanatlar Atölyesi
- Müzik Atölyesi
- Oyun Salonu
Ofisin ilk ziyaretçisi Vali Dr. Mustafa Özarslan oldu. Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon da hazır bulundu. Vali Özarslan, gençlerle sohbet ederek onlara başarılar diledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon, ofiste üniversite öğrencilerinin ders çalışabilecekleri ve çeşitli aktivitelere katılabilecekleri bir ortamın olduğunu belirtti.
Gençlik Hizmetleri Müdürü Şükrü Özgenç ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Şule Kayaçal, tüm gençleri ofise davet etti.