Türkeli Belediye Esnafspor, Boyabat Çeltikspor’u 3-0 Yendi
Sinop Büyükler 1. Amatör Futbol Ligi temsilcisi Türkeli Belediye Esnafspor, ligin ilk devresinin son maçını kendi evinde Boyabat Çeltikspor karşısında oynadı. Türkeli Huzur Dincel Stadı’ndaki karşılaşmada ilk yarıda gol sesi çıkmazken, kırmızı beyazlı ekip ikinci yarıda dakika 67’de attığı golle 1-0 öne geçti. Türkeli Belediye Esnafspor, Boyabat Çeltikspor’u dakika 71’de ve dakika 87’de attığı gollerle 3-0 mağlup etti. Kırmızı beyazlı ekip, böylece ligin ilk devresini 16 puanla üçüncü sırada tamamladı.