İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk Sanayi Sitesinde Esnafları Ziyaret Etti

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret ederek projelerini anlattı. Sinop’ta değişimi başlatmak için çalışmalarına devam ediyor.

Esnaflarla Buluşma

Sinop Küçük Sanayi Sitesini ziyaret eden İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk; “Sinop’a hizmeti ancak biz yaparız.” dedi. İYİ Parti Adayı Ünlütürk, işyerlerinin tamamını gezmek isteyip, esnafların sorun ve taleplerini yakından dinlemek istedi. Bu kapsamda sanayi sitesi programına, 2 gün ayırarak tüm esnaflarla bir araya geldi. Esnafların sorunlarını dinleyerek, çözüm noktalarında uygulayacakları projelerini anlattı. Ünlütürk, sanayi sitesindeki esnafların sorunları olduğunu ve değişim istediklerini ifade etti. Ziyaretlerinde söyledikleri her sözün arkasında olduklarını vurgulayan Ünlütürk; “Sinop’a hizmeti ancak biz yaparız.” dedi.

Destek ve Değişim Vaadi

Yerel ekonomiyi güçlendirmek adına esnafların destekçisi olacaklarının altını çizen Ünlütürk burada yaptığı açıklamada; “Sanayi sitesi esnaflarımızla bir araya geldik. Sorunlarını, talep ve önerilerini dinledik. Onların söylediği tüm sorunlar, bizim projelerimiz arasında yer alıyor. Sinop’u değiştirmeye aht ettik, yemin ettik. Bize teveccüh gösterilirse, Rabbim nasip ettiği takdirde yetkiyi devir aldığımızda, sizin isteklerimizin hepsini yapacak kadar becerikliliğimiz, yeteneğimiz ve artı olarak Sinop sevdamız var. Sinop’un sorunlarını biz çözeriz.” diye konuştu.

Ziyaret Detayları

Ünlütürk’ün sanayi sitesi ziyaretlerine, İl Genel Meclisi Üye Adayı Yılmaz Şanlan, Merkez İlçe Başkanı Murat Başağaoğlu, Belediye Meclisi Üye Adayları ve parti mensupları eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir