AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu: ‘Yine Sözümüzü Tutan Tarafta Olacağız!’
Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şehrin sorunlarına dikkat çekti. Yeşil ve mavinin şehri olarak nitelendirdiği Sinop’un 15 yılında yaşadığı sorunları vurgulayan Üçüncüoğlu, trafik, çöp sorunu ve sahil kirliliği gibi konuları ele aldı.
Üçüncüoğlu, videoda Sinop’un yaşadığı çilelerin son bulacağını belirterek, vatandaşların sorunlarını çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. ‘Artık Sinop’ta çileler sona erecek. Yakup Üçüncüoğlu’nun adını duyanlar, bu işi başaracağımızı görecekler.’ diyen Üçüncüoğlu, kente verdiği sözleri tutacaklarını ifade etti.