TEKNOFEST Proje Fikirleri Değerlendirildi – Yenilikçi Projeler

TEKNOFEST kapsamında sunulan proje fikirleri titizlikle değerlendirildi. Yenilikçi projelerin heyecan verici detaylarına göz atın ve geleceğe yönelik ilham alın.

Sinop Üniversitesi tarafından düzenlenen Teknofest Proje Fikri Değerlendirme Programı

Sinop Üniversitesi tarafından akademisyenlere ve öğrencilere yönelik “TEKNOFEST Proje Fikrinin Değerlendirilmesi ve Başvuru Formunun Doldurulması” başlıklı program düzenlendi. İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programın açılış konuşmalarını yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, öğrencilere TEKNOFEST’e katılmaları konusunda tavsiyelerde bulunarak, gençler için TEKNOFEST’in fırsatlar sunduğunu belirtti. Öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

Rektör Taşdemir’in Konuşması

Rektör Taşdemir ayrıca, TEKNOFEST’te yer alan firmaların ve sergilenen teknolojilerin önemine de değinerek, öğrencilerin yeni teknolojileri tanıma ve kariyerleri için faydalı bağlantılar kurma şansı bulacaklarını belirtti.

Sunum ve Bilgilendirme

Programda daha sonra Proje ve Veri Yönetim Ofisi Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Fatma Rabia Akçatemiz, proje fikrinin geliştirilmesi üzerine sunum gerçekleştirdi. Son olarak Proje ve Veri Yönetim Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Engin Bayra ve Akademik Danışman Öğr. Gör. Dr. Fatih Bulut başvuru formunun hazırlanması konusunda katılımcılara bilgiler verdi. Program, soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir