Sinop’ta Yaya ve Traktör Kazalarını Önlemeye Yönelik Çalışmalar
Sinop İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü koordinesinde, yaya ve traktör kazalarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda çobanlık yapan yol kullanıcılarına reflektif yelek, traktör sürücülerine ise reflektör hediye edildi. Projeler kapsamında bilgilendirme yapılarak çobanlık yapan yol kullanıcılarına reflektif yelek, traktör sürücülerine de reflektör hediye edildi.