Sinop Üniversitesi TEKNOFEST Proje Fikirleri Değerlendirme Programı
Sinop Üniversitesi, akademisyenler ve öğrenciler için düzenlenen “TEKNOFEST Proje Fikirleri Değerlendirme ve Başvuru Formu Doldurma” programına ev sahipliği yaptı. İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir açılış konuşmasını yaptı. Rektör Taşdemir, öğrencilere TEKNOFEST’e katılmalarını tavsiye ederek, etkinliğin gençler için büyük bir fırsat sunduğunu vurguladı. Ayrıca, öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine önemli katkılar sağlayacağını belirtti.
Rektör Taşdemir ayrıca, TEKNOFEST’te yer alan firmaların ve sergilenen teknolojilerin önemine değinerek, öğrencilerin yeni teknolojileri keşfetme ve kariyerleri için değerli bağlantılar kurma fırsatı yakalayacaklarını dile getirdi. Programın devamında Proje ve Veri Yönetim Ofisi Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Fatma Rabia Akçatemiz, proje fikirlerinin geliştirilmesine yönelik bir sunum gerçekleştirdi.