Sinop İl Jandarma Komutanlığı Trafik Denetimleri
Sinop İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, kentin çeşitli noktalarında trafik denetimlerine devam ediyor.
Sinop İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğünün koordinesinde, vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak, trafik kazalarını önlemek ve trafik kural ihlallerini en aza indirmek maksadıyla yapılan trafik denetimleri kar, yağmur, soğuk demeden aralıksız devam ediyor. Öte yandan ekipler, denetimlerin kent genelinde aralıksız devam edeceğini de bildirildi.