SİNOP TRABZONLULAR EĞİTİM-KÜLTÜR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ AÇILDI! – Özel Haber

Sinop Trabzonlular Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sinop’ta açıldı! Özel haberimizi okumak için tıklayın.

Sinop’ta Sinop Trabzonlular Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Açılışı

Sinop Trabzonlular Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği binasının açılışı dualar eşliğinde gerçekleşti. Camikebir Mahallesi Derinboğazağızı sokak üzerinde gerçekleşen dernek açılışına Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Sinop İl Jandarma Komutanı Ferhat Kuran, Sinop İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan açılışta şunları belirtti: “Sinop Trabzonlular Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Açılışında bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Derneğimizin binası hayırlı ve uğurlu olsun.”

Açılış programı daha sonra Sebahattin Ali Kültür Merkezinde devam etti. Dernek Başkanı Murat Ofluoğlu ise katılımcılara teşekkür ederek şunları söyledi: “Herkese katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizi ayrı bir gururlandırdınız. Sinoplular ve Trabzonlular olarak kültürümüzü yaşatmak üzere katılımlarınız için hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Program daha sonra müzik dinletisi ve halk oyunları ile devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir