Sinop’ta Yol Güvenliği İçin Reflektif Yelek ve Reflektör Dağıtıldı
Sinop İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, yaya ve traktör kazalarını önlemek amacıyla çobanlık yapan yol kullanıcılarına reflektif yelek, traktör sürücülerine ise reflektör dağıtıldı. Projelerin adı olan “Reflektör Tak Görünür Ol” ve “Reflektif Yelek Giy Görünür Ol” ile bilgilendirme yapılarak güvenliği artırmaya yönelik adımlar atıldı.