Sinop’ta Yazlık Konteyner Alev Aldı!
Sinop’ta yazlık olarak kullanılan konteyner alev aldı ve kullanılamaz hale geldi. Olay, sabaha karşı 04.00 sularında Sinop’un Korucuk Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, E.Ü’ye ait yazlık konteyner sebebi belirlenemeyen bir şekilde alev aldı. Mahalle sakinlerinin durumu fark etmesi üzerine itfaiye ve emniyet güçlerine haber verildi. İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürerek çevreye sıçramasını engelledi. Yangın sonucunda konteyner kullanılamaz hale gelirken, konteynerın boş olması sebebiyle herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.