Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ziyareti
Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Mehmet Akif Ersoy okulunda eğitim gören ve aynı zamanda “Gökyüzünden Şiir Yağmuru” kitabının yazarı olan Yağmur Yıldırım’ı ziyaret etti. Demirel, Yıldırım’a Metin Celal’in “Şiir Ustalardan Öğrenilir” kitabını hediye etti.
Konuşmalar ve Kutlamalar
Demirel ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Yağmur Yıldırım’ı ve eserini takdir ederek, gelecekte onu Atilla İlhan gibi görmeyi umut ettiğini belirtti. Yıldırım ise öğretmeninin kitabını gerçek bir esere dönüştürmek için yaptığı emeklerden bahsederek, aile ve öğretmeniyle yaşadığı süreci anlattı.
Öğretmenin Rolü
Yağmur Yıldırım’ın öğretmeni Dr. Manolya Yücedağ da öğrencisinin duygusal zenginliğine vurgu yaparak, Yıldırım’ın kitabıyla gurur duyduğunu ve yazma tutkusunun devam etmesini umut ettiğini belirtti.
İmzalı Kitap Hediyesi
Ziyaretin sonunda Yağmur Yıldırım, “Gökyüzünden Şiir Yağmuru” kitabını imzalayarak Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel’e hediye etti.