İYİ Parti Sinop İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan; “Biz yola çıktık, hazırız.”
Sinop’ta İYİ Parti’nin İl Genel Meclisi Üyeliği için 1. Sıradan aday gösterilen Şanlan, hazırladığı video klip ile hazır ve kararlı olduğunu belirtti. Şanlan, videosunda bugüne kadar gündeme getirdiği kentin sorunlarını ve basında yer alan haber küpürlerini paylaştı. Şanlan, videoda ceketini giydi, Türk Bayrağı rozetini yakasına taktı. Kentin sokaklarını gezerek, hizmet için hazır olduğu mesajını verdi.
Şanlan, Şahin Tepesi’nden Sinoplu’lara seslenirken şunları söyledi:
“Devletimizin kurucusu ve banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar. Bizler Sinop’a, Sinoplu’ya hizmet yolunda asla yorulmayacağız. Asla durmayacağız. Denemişleri tekrar tekrar seçmeye mecbur değilsin Sinop. Biz yola çıktık hazırız.”