Sinop’ta Aydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Aydın ve Flavia Festa Rovera Nezaket Ziyareti

Sinop’ta Aydın Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Aydın ve Flavia Festa Rovera’nın nezaket ziyareti hakkında detaylı bilgiler bu içerikte. Sinop’ta gerçekleşen önemli buluşmaya dair ayrıntılar burada.

Nezaket Ziyareti ve Davet

Sinop’ta Aydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Aydın ve iş ortağı Flavia Festa Rovera, Gazeteci Deniz Özen ile birlikte Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan’a nezaket ziyaretinde bulunarak açılış için davette bulundu. Aydın, Vali Özarslan’a yapacakları yatırımlar hakkında bilgi verdi ve iş yeri açılış davetiyelerini takdim etti.

Ziyaretler

Ertan Aydın ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Barış Ayhan, İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş, Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haydar Gündoğdu’yu ziyaret ederek davette bulundu. Kentin protokolüne davetiyesini bizzat vermek isteyen Aydın, yatırımlar ve istihdam konularını konuştuklarını belirtti.

Açılış Bilgileri

Aydın Kuyumculuk, 29 Şubat 2024 Saat 14.30’da Sakarya Caddesi No: 53/A adresinde 29 Şubat Perşembe günü saat 14:30’da açılacak. Tüm Sinopluları açılışa davet eden Aydın, katılımlarının kendilerini onurlandıracağını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir