Sinop’ta Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile Mücadele Toplantısı

Sinop’ta Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile Mücadele Toplantısı hakkında bilgi almak için toplantı içeriğini inceleyin. Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile etkili mücadele yöntemleri burada!

Sinop’ta, doğal yaşamı tehdit eden Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile ilgili önemli bir toplantı düzenlendi. Toplantıya, Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan başkanlık etti. Vali Yardımcısı Abdullah Şahin, Sinop Orman Bölge Müdürü Celal Kanbur, İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem ve Sinop Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Engin Bayra da toplantıya katılım sağladılar.

Sinop'ta Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile Mücadele Toplantısı

Toplantının ardından, Vali Yardımcısı Abdullah Şahin liderliğinde, Bölge Müdürü, İl Tarım ve Orman Müdürü ile Sinop Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Biyolojik Mücadele Laboratuvarı’nı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında, Vali Yardımcısı Abdullah Şahin’e, laboratuvarda üretilen Torymus Sinensis ve Calosoma Sycophanta gibi zararlı böceklere karşı mücadelede kullanılan biyolojik yöntemler hakkında detaylı bilgi verildi.

Sinop'ta Kestane Gal Arısı ve Kahverengi Kokarca Böceği ile Mücadele Toplantısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir