Vali Özarslan düzenlenen toplantıda muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Türkeli’de mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Vali Özarslan’ın başkanlığında gerçekleştirilen ‘Muhtarlar Toplantısı’na, Türkeli Kaymakam Vekili Recep Hasar, Belediye Başkanı Veysel Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Bilal Öztürk, muhtarlar ve ilgili kurum müdürleri katıldı. Toplantıda muhtarların talep ve sorunlarının çözümüne yönelik istişarelerde bulunuldu.