Ayakkabı Boyacısı Mehmet Gezgin’in Oğluna Yardım Çağrısı

Ayakkabı Boyacısı Mehmet Gezgin’in oğlu için acil yardım çağrısı! Mehmet Gezgin’in oğlu, sağlık sorunları nedeniyle yardıma ihtiyaç duyuyor. Destek olmak için hemen harekete geçin.

Sinop’ta uzun zamandır ayakkabı boyacılığı yaparak geçimini sağlayan Mehmet Gezgin, maddi sıkıntılardan dolayı oğlunu ameliyat ettiremiyor

Kent merkezinde ayakkabı boyacılığı yapan 60 yaşındaki Mehmet Gezgin, yaşadığı maddi sıkıntıdan dolayı 28 yaşındaki oğlu Mert Gezgin’i ameliyat ettiremiyor. Oğlu Mert Gezgin’in Hemoroid ameliyatı olması gerektiğini belirten Gezgin, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım istiyor. Gezgin, maddi imkansızlıklardan dolayı çocuğunu ameliyat ettirmeye getiremediğini ifade etti.

“GEÇİMİMİ SAĞLAYAMIYORUM”

Hayırsever vatandaşlardan yardım istediğini belirten ayakkabı boyacısı Gezgin, şu ifadelere yer verdi; “Maddi durumum iyi değil. Kendim ayakkabı boyacılığı yapıyorum. Çocuğum rahatsız. Hemoroid ameliyatı olması gerekiyor. Param yok, durumum yok. Çocuğumu getiremiyorum. Kendisi rahatsız. Büyüklerim bana yardımcı olursa çok memnun olurum. Daha önce çocuğu endoskopi yaptırdık. Fakat rahatsızlığı devam ediyor. Samsun’a getirmemiz için paraya ihtiyacımız var. Şu anda getirecek gücüm yok. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Samsun’da bize bir doktor yardımcı olacak. Ama bizim durumumuz yok. İyiliksever vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Benim işlerim yok, boyacılık yok. Geçim durumumu sağlayamıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir